Konkurs plastyczny i fotograficzny „PRZYJACIEL ZIEMI” 2014

Konkurs plastyczny i fotograficzny 2014 dofinansowane z WFOŠiGW w Łodzi
Lista laureatów konkursu

konkurs_ptaki

 

Lista laureatów konkursu fotograficznego „wakacje z przyrodą”.

Kuba Stoliński kl. V SP199 „Sarenka w lesie” – I miejsce
Patryk Walkowski kl. V SP 114 „Karkonoski Park Narodowy „Wiatrołomy na zboczu Śnieżki” – II miejsce
Adrian Melka kl IV SP 199 „Kwiaty pustyni -Tunezja” – III miejsce
Daniel Zielonka kl. V SP 114 „Dąb Bartek” – III miejsce
Agnieszka Siudek kl III SP 114 „ Grzyby” – IV miejsce
Mateusz Obzejta kl. VI SP 199 „Ptak nad jeziorem” – V miejsce
Iza Wilk kl. IV SP 199 „Ptasie gniazdo” – wyróżnienie
Zuzia Lasota kl V SP 199 „Sieć pająka” – wyróżnienie
Karolina Zbiejczyk kl. III SP 114 „Podwodny świat” – wyróżnienie
Kamilka Biernacka kl. II SP 114 „na plaży” – wyróżnienie
Ola Stańczyk kl IV SP 199 „Łabędzie” – wyróżnienie
Agnieszka Zapolska kl. V SP 199 „Owca na hali” – wyróżnienie
Nadia Sobczyńska kl III SP 12 „Szumy nad Tanwią” Roztocze – wyróżnienie
Jakub Maksiński kl. V SP 12 „Wigierski Park Narodowy” – wyróżnienie
Michał Popowicz kl. IV SP 199 „Góry Stołowe” – wyróżnienie
Wiktoria Królak kl. III SP 12 „Laro Park Teneryfa” – wyróżnienie
Dorota Kaźmierczak kl. IV TPD -Widzew „Zachód słońca” – wyróżnienie
Zuzia Kujawska kl IV SP 199 „Narodowy Park Białowieski” – wyróżnienie
Antoni Materkowski kl. IV SP 114 „Park Narodowy Timnanfaya” – wyróżnienie

Lista laureatów konkursu plastycznego „drzewa chronione”.

Julia Gutkowska SP 199 – I miejsce
Julia Klimkiewicz SP 199 – I miejsce
Justyna Jóźwiak SP 199 – II miejsce
Weronika Czapska SP 199 – III miejsce
Patryk Olejniczak SP 199 – IV miejsce
Justyna Król SP 199 – V miejsce
Bartek Nowak SP 114 – VI miejsce
Wojciech Jankowski SP 199 – VII miejsce
Kacper Niedźwiecki SP 114 – VII miejsce
Martyna Karkusińska SP 199 – wyróżnienie
Mikołaj Gajek SP 199 – wyróżnienie
Adam Skrzak SP 199 – wyróżnienie
Maksymilian Hundziak SP 199 – wyróżnienie
Matylda Mikołajczyk SP 114 – wyróżnienie
Jakub Makasewicz SP 199 – wyróżnienie
Nikodem Dominiak SP 199 – wyróżnienie

Lista laureatów konkursu plastycznego „owady chronione”

Maja Wójt „Motyl” PM nr 227- I miejsce
Maciek Hajduk „ Pszczoła” kl.”0” SP nr 114 – I miejsce
Zuzia Półtorak „Pszczoła” PM nr 227 – II miejsce
Adam Pietrzak „ Biedronki” PM nr 227- III miejsce
Agatka Bielenik „Konik Polny” kl.”0” SP nr 12IV miejsce
Oliwia Wichan „Motyl ” PM nr 163 – IV miejsce
Michalina Jankowska „Motyl” kl”0” SP nr 199 – V miejsce
Kamilka Biernacka -”Czerwończyk Nieporek” PM 227 – V miejsce
Marcel Gogacz „Motyl – Pasyn Lucylla” PM nr 227 – VI miejsce
Hania Głowacka „Ważka” PM nr 175 – wyróżnienie
Jakub Stroiwąs „Jelonek Rogacz” kl.”0” Sp nr 12 – wyróżnienie
Mateusz Banach „Żagnica Zielona” PM nr 227 – wyróżnienie
Emilia Wojda „ Motyl” kl.”0” Klub Alternatywa – wyróżnienie
Emilia Lachowska „ Motyl” kl.”0” Klub Alternatywa – wyróżnienie
Martyna Gogałkiewicz „Motyl” kl”0” SP nr 12 – wyróżnienie
Alicja Kozińska „Biedronki” PM nr 183 – wyróżnienie
Aleksander Kruś „Mrówka” PM nr 183 – wyróżnienie

Lista laureatów konkursu wiedzy ekologicznej „Chrońmy przyrodę naszego regionu – ochrona środowiska – zagrożenia”

I miejsce – SP 34 w Łodzi – 45 p
1. Maciej Mendyk – kapitan
2.Aleksandra Andrzejkowicz
3.Agata Wasiak
4.Wiktor Miazek
5.Anna Dzikowska

II miejsce – SP 199 w Łodzi – 44p.
1.Zuzanna Kozub – kapitan
2.Mateusz Guzejta
3.Marta Czaplińska
4.Kuba Kotynia
5.Natalia Pałczyńska

III miejsce – SP 114 w Łodzi – 37p.
1.Aleksandra Siedmiogrodzka – kapitan
2.Hubert Wołodkiewicz
3.Mateusz Pietrucha
4.Piotr Cyprowski
5.Kuba Lorek

IV miejsce – SP 12 w Łodzi 36 p.
1.Mikołaj Jeziorski – kapitan
2.Aleksandra Ciach
3.Maria Jeziorska
4.Dominika Dąbrowska
5.Julia Pogoda

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *